Лікування уві сні

Проверить зубы

Відвідування стоматолога може бути досить дискомфортним, і часто викликає стрес у пацієнтів як молодшого, так і старшого віку. Сильний страх стоматологів може виражатися у вигляді дентофобії, в такому випадку процес лікування додатково ускладнюється психологічними факторами.

Ми пропонуємо проведення будь-яких стоматологічних процедур з використанням послуги “лікування уві сні” - для зниження психологічної напруги, зменшення стресових та больових відчуттів.

Проходження стоматологічного лікування під седацією або загальною анестезією є чудовим рішенням для забезпечення комфорту пацієнта та відсутності болю під час процедури - стоматолог може порекомендувати цю послугу за необхідності хірургічного втручання, або ви можете попросити її самостійно для будь-якої процедури заради вашого спокою.

Варіанти лікування уві сні

 • Наркоз
  Вводимо пацієнта до фази глибокому сну для проведення медичних процедур без болю.
 • Седація
  Знеболюємо та розслаблюємо пацієнта під час медичних процедур що допомагає зменшити тривожність та створити спокійний стан.
Проверить зубы

Процедуры

 • Перша година (наркоз)

  Перша година після введення наркозу.

  4990
 • Наступні години (наркоз)

  Подовження дії наркозу на годину після першого введення.

  4490
 • Одна година (седація)

  Тривалість седації, яка триває одну годину, забезпечуючи комфорт під час процедур.

  2490
 • Наші лікарі

  Команда професіоналів і фанатів своєї справи.

  Всі лікарі
  Всі лікарі

  Наші роботи

  Фото работы
  Фото работы
  Фото работы
  Фото работы

  СТИЛЬНА СТОМАТОЛОГІЯ

  Dr.DANICH поєднує естетику з передовими методами лікування. У нас ви знайдете турботу, яка поєднує в собі професіоналізм та витончений підхід. Дізнайтеся більше на нашому зручному сайті та стежте за нами у соціальних мережах, щоб бути в курсі всіх новин та акцій!

  СТИЛЬНА СТОМАТОЛОГІЯ