Профілактика

Проверить зубы

Профілактика здоров’я ротової порожнини є важливою складовою здоров’я не тільки зубів, а й усього організму в цілому. Вона є важливим етапом догляду в будь-якому віці, і дозволяє визначити більшість захворювань на початковому етапі розвитку, що значно полегшує та пришвидшує процес лікування.

Комплекс заходів для збереження стоматологічного здоров'я охоплює регулярний профілактичний огляд у стоматолога для виявлення потенційних проблем, та планування відповідних лікувальних заходів.

Профілактика передбачає не тільки огляд, а й професійне чищення зубів. Процедура допомагає видалити зубний наліт і камінь, та є важливою складовою запобігання захворювань і забезпечення свіжості подиху.

Види профілактики

 • Профілактичний огляд
  Під час цього огляду визначаємо можливі проблеми, виявляємо початкові стадії захворювань та рекомендуємо відповідні заходи для їхнього запобігання чи лікування.
 • Професійна чистка зубів
  Видаляемо зубний нальот, зубний камінь та бруд, що накопичився на поверхні зубів.
Проверить зубы

Процедуры

 • Плановий огляд

  Регулярна перевірка стоматологом стану ротової порожнини для виявлення потенційних проблем на ранніх стадіях та попередження їх розвитку, що допомагає зберегти здоров'я зубів та ясен.

  299
 • Професійна чистка зубів

  Глибоке очищення зубів від зубного нальоту, зубного каменю та плям, що забезпечує чистоту, свіжість та здорову посмішку.

  1990
 • Наші лікарі

  Команда професіоналів і фанатів своєї справи.

  Всі лікарі
  Всі лікарі

  Наші роботи

  Фото работы
  Фото работы
  Фото работы
  Фото работы

  СТИЛЬНА СТОМАТОЛОГІЯ

  Dr.DANICH поєднує естетику з передовими методами лікування. У нас ви знайдете турботу, яка поєднує в собі професіоналізм та витончений підхід. Дізнайтеся більше на нашому зручному сайті та стежте за нами у соціальних мережах, щоб бути в курсі всіх новин та акцій!

  СТИЛЬНА СТОМАТОЛОГІЯ